AF atstovų konferencija

2021-04-20

Share on Facebook0Share on Google+0
kvadratas (2)

Džiugiai pranešame, kad Ateitininkų federacijos atstovų konferencija vyks 2021 m. gegužės 20 d. 18 val. nuotoliniu būdu.

Kviečiame ateitininkus šį vakarą paskirti organizacijos reikalams ir dalyvauti renginyje, kuriame svarstysime praėjusių metų veiklą, kelsime idėjas ateičiai.

Nuoširdžiai prašome dalintis šia žinia vieniems su kitais!

REGISTRACIJA į Atstovų konferenciją vyks iki gegužės 14 dienos. (registracija būtina ir tiems, kurie nedalyvaus, bet savo balsą įgalios)

BALSUOK!

Primename, kad AF Atstovų konferencijos metu balsuoti galės tie AF nariai, kurie yra susimokėję nario mokestį už 2021 metus. Dar nespėjusius to padaryti kviečiame nedelsti ir susimokėti iki gegužės 14 dienos. Jei nesate tikri, ar susimokėjote, kreipkitės af@ateitis.lt. Informacija apie nario mokestį.

ATSTOVAUK!

Įgaliotiniu (atstovu) gali būti ne jaunesni nei 18 metų amžiaus AF nariai, susimokėję nario mokestį už 2021 metus. Įgaliotinis (atstovas) gali atstovauti iki dvidešimties AF narių, turinčių 14 metų ir susimokėjusių AF nario mokestį už 2021 m.

Įgaliotinis (atstovas) iki gegužės 15 dienos turi gauti ir atsiųsti el. paštu af@ateitis.lt pasirašytus įgaliojimus m.parašu (patogu naudojant gosign.lt paslauga) arba gyvu parašu (skenuotus) kartu su savo tokiu pačiu būdu pasirašytu pareiškimu dėl atstovavimo.

Žmogus, kuris renginyje nedalyvaus, bet nori, kad jo balsas būtų perleistas įgaliotiniui (atstovui) turi tam žmogui atsiųsti pasirašytą (m.parašu arba gyvu parašu skenuotą) įgaliojimo formą ir užsiregistruoti į renginį.

Įgaliojimo forma (reikalinga žmonėms, kurie renginyje nedalyvaus)

Pareiškimas dėl atstovavimo (reikalingas žmogui, kuris atstovauja nedalyvaujančius)

KLAUSK!

Norėtumėte, kad konferencijos metu būtų aptariamas vienas ar kitas Jums rūpimas klausimas? Kviečiame iš anksto apie tai pranešti. Tuomet galėsime jį įtraukti į darbotvarkę. Suformuluotus klausimus prašome siųsti elektroniniu paštu af@ateitis.lt. Tai padės sklandžiai vykti konferencijos programai, spėti aptarti visa, kas svarbu Jums ir liks laiko bendrauti vieni su kitais bei švęsti!

ATASKAITA 

Kviečiame susipažinti su AF veiklos ir finansų ataskaitos už 2020 metus projektu, kuris bus pristatytas ir pateiktas tvirtinimui AF atstovų konferencijos metu!

AF veiklos ir finansų ataskaita už 2020 m. (projektas)

 

AF valdybos ir sekretoriato informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.