Vilniuje vyko Ateitininkų federacijos savanorių mokymai

2023-06-28

Share on Facebook0Share on Google+0
1

Birželio 16 dieną Vilniaus salotų bare Mano guru, vystančiame socialinės integracijos programą, įvyko Ateitininkų federacijos mokymai, kuriuose dalyvavo 15 savanorių iš moksleivių ir studentų ateitininkų sąjungų, korporacijų ir Akademijų komiteto. Susitikimas buvo skirtas naujas atsakomybes organizacijoje prisiėmusiems nariams, siekiant juos supažindinti su lėšų telkimo, projektinio raštingumo ir veiksmingos komunikacijos principais.

AF pirmininko Vyčio Turonio įžanginė kalba

Pabendravę ir geriau susipažinę vieni su kitais ir organizacijos Sekretoriato komanda, dalyviai klausėsi pranešimų apie vidinės ir išorinės komunikacijos efektyvinimą, lėšų telkimo principus ir būdus bei projektų rengimo ir atsiskaitymo už juos tvarką.

Rūtos Pilkytės pranešimas apie lėšų telkimą

Mokymų pabaigoje savanoriams buvo duota praktinė užduotis, kurios rezultatų pristatymą turėjo galimybę išgirsti visi susirinkusieji.

Praktinės užduoties įgyvendinimas

Projekto pristatymas

Sėkmingas kūrybiškai parengtų projektų pristatymas, jų aptarimas bei gauti dalyvių atsiliepimai apie visą susitikimą byloja apie tokio pobūdžio renginio naudą.


Renginys remiamas valstybės biudžeto lėšomis pagal įgyvendinamą projektą, kurio konkursą organizuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Jaunimo reikalų agentūra.

SADM logo_herbas_nespalvota-2 JRA_logo_J

 

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.