Sukurk dizainą ateitininkų atributikai (+ išpardavimas!)

2023-11-09

Share on Facebook0Share on Google+0

Ateitininkų džemperis – vieta Tavo idėjai! Renginiuose pamatę ateitininkiškais džemperiais ir marškinėliais pasipuošusius dalyvius pasijuntame lyg namuose. Mieste prasilenkdami su ateitininkų maišeliu nešinčiu žmogumi - nejučia mirktelime pasisveikinti. Maudamiesi kojines „einu kurti“ - primename sau, kad kiekvieną dieną esame kviečiami dirbti, kovoti vardan Lietuvos. Atributika – svarbi detalė ne tik tavo spintai, bet ir visai organizacijos reprezentacijai, kuriamam įvaizdžiui bei žinomumui.

Iki lapkričio 20 dienos, Contribee parduotuvėje vyksta ateitininkiškos atributikos išpardavimas. Visiems marškinėliams taikoma –15%, o visiems džemperiams –25% nuolaida. Kviečiame nepraleisti progos ir užsisakyti, nes likučiai sparčiai tirpsta!

AF atributika  square

O kol lauksite siuntos su naujutėlaičiu džemperiu ar marškinėliais, kviečiame teikti siūlymus naujos ateitininkų kolekcijos dizainui.

Iki lapkričio 20 dienos kurk marškinėlių, džemperio, kojinių ar kitos atributikos dizaino maketą ir pasidalink juo užpildydama(s) šią anketą. Geriausiai įvertintas darbas taps naujos ateitininkų atributikos kolekcijos dalimi, o pirmąjį paruoštą atributikos vienetą su savo dizainu – gausi dovanų!

KONURSO SĄLYGOS

  • Konkurse gali dalyvauti visi Ateitininkų federacijos nariai, kandidatai ar bičiuliai, neatsižvelgiant į jų amžių ar gyvenamąją vietą.
  • Dalyvis konkursui gali pateikti daugiau kaip vieną dizainą.
  • Siūlomo dizaino maketai pateikiami užpildant šią anketą. Dalyvis, norintis teikti daugiau kaip vieną siūlymą, jį pateikia užpildydamas vieną anketą, kurioje prisegami visi siūlomi dizainai.
  • Atrankos procesą vykdo Ateitininkų federacijos sekretoriatas. Esant poreikiui Ateitininkų federacijos sekretoriatas turi teisę pasitelkti kitų Ateitininkų federacijos struktūrinių vienetų ar organizacijos narių nuomonę.
  • Konkurso rezultatai skelbiami iki lapkričio 24 d.
  • Ateitininkų federacija turi teisę viešinti konkurso dalyvių pateiktus darbus.
  • Konkurso nugalėtojas sutinka perleisti visas sukurto dizaino intelektinės nuosavybės teises Ateitininkų federacijai.
  • Ateitininkų federacija įsipareigoja konkurso nugalėtojui nemokamai suteikti sukurtos atributikos egzempliorių.

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.