Skirkite 1,2% nuo GPM Berčiūnams!

2024-03-18

Share on Facebook0Share on Google+0

Mieli ateitininkai ir bičiuliai, kviečiame šiais metais savo dalį nuo GPM skirti Berčiūnų stovyklavietės atnaujinimo darbams, kad „Lelija“ žydėtų! Jau daugiau kaip 30 vasarų Berčiūnuose skamba vaikų juokas. Namelių sienos mena daugybę gražių draugysčių ir atradimų. Kiekvienas bent kartą ten pabuvojęs žino, kokia svarbi ir širdis keičianti Berčiūnų stovyklavietė yra ne tik ateitininkams, bet visiems, bent kartą joje stovyklavusiems, ar buvusiems vadovais.

Kad juokas stovyklavietėje skambėtų dar ne vieną vasarą, metas susirinkti ne tik pavasarinei talkai, bet ir esminiams stovyklavietės atnaujinimams: namelių rekonstrukcijai, o kai kuriais atvejais – ir jų atstatymui.

Šiuo metu vyksta daug pa(si)ruošiamųjų darbų, kurie sparčiu tempu artėja labai realaus ir apčiuopiamo stovyklavietės atnaujinimo link.

Vienas artimiausių ir svarbiausių darbų – „Lelijos“ namelio rekonstrukcija. Dabartinė namelio būklė yra prasta ir reikalauja skubių renovacijos darbų. Būtent šio namelio rekonstrukcijos darbams ir bus skirta Jūsų parama.

Kaip galiu skirti savo 1.2% nuo GPM?

  1. Prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos čia.
  2. Prisijungę prie sistemos, skiltyje „Deklaravimas“, kairiajame meniu lange pasirinkite „Pildyti formą“.
  3. Dažniausiai pildomų formų sąraše pasirinkite „Prašymas skirti paramą“. Jei tokios formos nerodo, paieškos lauke įveskite formos kodą „FR0512“.
  4. Pasirinkite formą elektroniniam pildymui (gaublio ikona).
  5. Pasirinkite „Pridėti naują įrašą“ ir įveskite „Ateitininkų federacija“ (jei neranda pagal organizacijos pavadinimą, įrašykite įmonės kodą: 191956728).
  6. Tolimesniam lauke, eilutėje „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ įrašykite 1,2.
  7. Eilutė „Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio“ galite įrašyti vėlesnę datą (pvz. 2025), tokiu atveju, artimiausius du metus Jūsų 1,2% nuo GPM gaus Ateitininkų federacija, nereikės šio prašymo pildyti kasmet.

Bendradarbiaujame

Ar žinojote, kad įvairioms organizacijoms iš viso galite paskirstyti net 2,4% nuo savo GPM? 1.2% gali būti skiriama paramos gavėjams (kaip Ateitininkų federacija), papildomus 0,6% – profsąjungoms ir dar 0,6% – politinėms partijoms.

Šiemet, kviesdami skirti 1,2% nuo GPM bendradarbiaujame su Krikščionių profsąjunga.

Krikščionių profsąjunga skelbia, kad gautą 0,6% nuo GPM paramą skirs organizacijos veiklos stiprinimui, dalį gautos paramos paskirs tolimesniam finansinio fondo telkimui. Finansinio fondo lėšos bus naudojamos ginant organizacijos narius ir įvairių profesijų krikščionis Lietuvoje, kurie dėl savo įsitikinimų patirs sąžinės, religijos, žodžio laisvės ribojimus ar teisinį persekiojimą.

Norint skirti paramą ir krikščionių profsąjungai, reikės įrašyti organizacijos pavadinimą, arba įmonės kodą:

Organizacijos pavadinimas: Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga

Įm. kodas: 305844134

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.