Moksleivių ateitininkų žiemos akademija

2020-12-16

Share on Facebook0Share on Google+0

Gera žinia, ANTRAS DUBLIS BUS. Šiemet kviečiame moksleivius, taip pat ir studentus bei sendraugius ateitininkus registruotis ir dalyvauti nuotolinėje moksleivių ateitininkų žiemos akademijoje.

Moksleivių ateitininkų žiemos akademija, kurios tema DIDŽIADVASIŠKUMAS: kad būtum lyderis, vyks 2020 m. gruodžio mėn. 28-30 dienomis zoom platformoje. 

Pabandyk vienam ar kitam bičiuliui, kad ir menkiau pažįstamam, bent kiek saugesnėje aplinkoje užduoti klausimą: „Apie ką svajoji? Kuo norėtum būti?“ Nustebsi. Vietoj įprasto kalbėjimo apie nieką arba apie kasdienybę išgirsi šį tą įdomaus, asmeniško ir tikro. Jo veidas pasidarys gyvesnis, nes jis prisimins, kokių gražių ir gerų dalykų siekia, sąmoningai arba mažiau pagalvodamas.

Šitaip tu įkvėpsi kitam didžiadvasiškumo, o pats būsi tikras lyderis. Gebėjimas aktyvuoti kitus mums yra būtinas. Nereikia kalbėti apie lyderystę kaip apie vadovavimą tautoms ar minioms, verčiau dera įsisąmoninti, kiek daug gero galime padaryti šiam pasauliui tobulindami save ir didžiadvasiškumui įkvėpdami kitus.

Šįkart registracija – dovana visiems, rudenį siuntusiems rašinius. Jums tereikia užpildyti registracijos anketą ir visos žinios jus pasieks.

Visų norinčių dalyvauti nuotolinėje žiemos akademijoje, bet užduoties neatsiuntusių, prašome užsiregistruoti ir parašyti 150–200 žodžių pastraipą tema:

,,JEIGU SVEIKINATE TIK SAVO BROLIUS, KUO GI VIRŠIJATE KITUS?” Mt. 5,47

,,Viešpats mus priverčia suprasti, kad realybėje mes ir toliau gyvename pagonių stiliumi: mes atitinkamai kviečiame tik tuos, kurie priims mūsų kvietimą; mes duodame tik jeigu gauname atgal. Jis pakviečia mus prie savo stalo, mus, kurie esame nevykėliai, akli ir kurti, jis pakviečia mus, kurie nieko neturime jam ką duoti”. Popiežius Benediktas XVI

Kaip suprantate šią mintį? Ką reiškia duoti? Kaip gebėti ne tik savo artimiausiuose žmonėse pažadinti gerąsias savybes? Ar kartais bendraujame su žmonėmis, kurie yra visiškai skirtingi mums? Ar verta stengtis būti maloniems su žmonėmis, kurie neteikia mums jokios apčiuopiamos naudos ar gali mus atstumti, įskaudinti? Ar neturėtumėm gebėti parodyti kitokį bendravimo būdą?

REGISTRACIJOS NUORODA
registruotis kviečiame iki gruodžio 27 d.

Turite klausimų? Parašykite akademijos@ateitis.lt.

 

Už paramą dėkojame:

Lietuvių katalikų religinei šalpai, Ateitininkų fondui, Jaunimo reikalų departamentui prie SADM, Soundium.lt

 

-Moksleivių ateitininkų akademijų komiteto informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.