MAPA VADOVŲ REGISTRACIJA

2022-03-10

Share on Facebook0Share on Google+0

Turbūt beveik kiekvienas lietuvis šiandien pasidžiaugia ir įvertina, kaip gera turėti laisvę. Prieš kelerius metus ji mums taip labai nerūpėjo, o prieš keliasdešimt – apie ją negalėjome nė pasvajoti.

 

Šiemet švenčiame 50 metų nuo tada, kai grupė giliai tikinčių žmonių (tokių kaip kard. Sigitas Tamkevičius) nusprendė ne tyliai kentėti suvaržymus, kuriuos kentė visi tikintys žmonės, bet garsiai apie juos skelbti, leisdami Kroniką. Už vis didesnę vidinę laisvę jie sumokėjo sulaukdami rimtesnių ir rimtesnių grasinimų, o galiausiai ir ilgų nelaisvės metų, tačiau Lietuvai ir visam pasauliui parodė, kad didžiausia įmanoma nelaisvė yra prieš žmogaus sąžinę.

Apie tai ir kalbėsime moksleivių ateitininkų pavasario akademijoje „Stipresnė už baimę, svarbesnė už laisvę“, vyksiančioje balandžio 20–22 dieną Kaune (vadovai renkasi 19 dienos popietę), o pasiruošimo kursai vadovams nuotoliniu būdu vyks balandžio 10 dienos vakarą.

Visus norinčius studentus nuo II kurso ir studijas baigusius kviečiame registruotis ir įsijungti į pavasario akademijos vadovų komandos gretas!

Vadovų registracijos anketą kviečiame užpildyti iki kovo 27 d.

-MAS akademijų komitetas

Už paramą dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Ateitininkų fondui, Lietuvių katalikų religinei šalpai ir Kauno miesto savivaldybei.

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.