Kvietimas tapti filmuko „Ateikite kurti“ dalimi

2020-04-01

Share on Facebook0Share on Google+0
3.2. ateitis

Belaukiant kongreso, ateitininkų metų komunikacijos grupė, kviečia atgaivinti šių ateitininkų metų šūkį „Ateikite kurti“, jį apmąstant savo gyvenime, pasidalinant mintimis su kitais ir tampant visų sąjungų ir kraštų ateitininkų filmuko „Ateikite kurti“ dalimi.

Kaip tapti filmuko dalimi? Nusifilmuokite, atliekant 3 užduotėles:

1.     Trumpai prisistatyti (Vardas, vietovė, sąjunga, vienetas).

2.     Trumpai, keliais sakiniais pasidalinti, kaip aš suprantu šių ateitininkų metų šūkį-kvietimą „Ateikite kurti“. Pasidalinti, ką man reiškia šis kvietimas, kaip jis man prakalba.

3.     Po pasidalinimo garsiai perskaityti visą Arvydo Žygo kalbą, iš kurios paimtas metų šūkis. Nuoroda į tekstą – čia.

Vaizdo įrašo trukmė – iki 3 min.

Nusifilmavę, iki balandžio 20 d. atsiųskite vaizdo įrašą Godai Kotrynai el. paštu: goda.kotryna@ateitis.lt.

(Jei įrašo talpa bus didesnė, jį galite siųsti kaip google disko nuorodą/ wetransfer/ myairbridge, o jei vis tiek kyla techninių kliūčių – rašykite Godai, arba jai skambinkite: 860537925)

Patarimai besifilmuojantiems: jei filmuositės telefonu, tai darykite telefoną laikydami horizontalioje padėtyje; kalbėkite garsiai ir aiškiai, o prieš filmuojantis, įsitikinkite, kad aplinkoje nėra triukšmo, galinčio jus nuslopinti; atliekant 3 užduotėlę, jei neturite galimybės atsispausdinti teksto, galite pasinaudoti dvejomis priemonėmis (tarkime, jei filmuojatės telefonu, tekstą skaityti galite per kompiuterį); galiausiai, būkite tokie, kokie esate – atsipalaiduokite :)

Tikimės, jog šiuo filmuku kiekvienas galėsime paklausti, o kaip aš galiu atsiliepti į šį kun. Žygo kvietimą ir tapsime gražiu atminimu mūsų ateities kartoms.

Filmukas bus įkeltas į ateitininkų youtube kanalą, bei, viliamės, parodytas kongreso metu.

 

Ateitininkų metų komunikacijos grupė informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728