Kviečiame į išskirtinę tarptautinę stovyklą Albanijoje!

2023-04-29

Share on Facebook0Share on Google+0

Renginį organizuoja Albanijos Teisingumo ir Taikos komisija, bendradarbiaudama su Vokietijos Maximilian Kolbe fondu ir Spac muziejumi. Ateitininkai su šiomis organizacijomis bendradarbiauja per FIMCAP skėtinę organizaciją.

Stovykloje ateitininkai dalyvaus jau trečią kartą! Praeitų stovyklų dalyvių atsiliepimai patys geriausi, albanų priėmimas itin svetingas, programa įdomi ir prasminga. Puiki proga pasisemti netikėtos patirties!

Renginiu siekiama suburti grupę jaunų žmonių iš posovietinių valstybių kartu reflektuoti, dalintis ir diskutuoti apie savo šalies komunistinės praeities traumas ir padarinius ir perspektyvą šių dienų kasdienybėje. Stovyklos metu dalyviai lankysis komunistinės Albanijos politiniame kalėjime Spaç, diskutuos su buvusiais kaliniais, taip pat pamatys Albanijos sostinę Tiraną bei Škoder miestą.

Renginys vyks 2023 metų rugpjūčio 27 – 31 dienomis Albanijoje, Tiranos mieste. Dalyvių amžius nuo 22 iki 30 metų. Kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas padengia organizatoriai. Dalyvio mokestis 80 Eur (ši suma neturi būti kliūtis dalyvauti renginyje - parašyk mums).

REGISTRACIJA  į renginį iki 2023 metų gegužės 8 dienos!

Plačiau apie kursus! Stovyklos programa.

Prašome šią informaciją naudoti susipažinimui su renginiu, o registruotis tik aukščiau esančioje Google Forms  nuorodoje.

Atsakymus į klausimus ir daugiau detalios informacijos apie kiekvieną renginį galite gauti susisiekę el. paštu: giedrius.kupcikas@gmail.com

Tarptautinių ryšių kabinetas

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.