Įvyko AF strateginis savaitgalis

2023-12-07

Share on Facebook0Share on Google+0

Gruodžio 2-3 dienomis, viešbučio Domus Maria posėdžių salėje vyko Ateitininkų federacijos strateginis savaitgalis. Į jį susirinko visų AF sąjungų, kabinetų, kraštų, sekretoriato ir valdybų atstovai bei savanoriai. Renginio metu siekta įvertinti organizacijos strateginių tikslų įgyvendinimo eigą ir kokybę bei nubrėžti gaires ateičiai.

Pirmąją dieną nagrinėtos Federacijos stiprybės, silpnybės, galimybės bei grėsmės, remiantis SSGG metodu. Taip pat buvo prisatyta dabartinė kiekvieno strateginio tikslo įgyvendinimo situacija ir etapas. Kalbėta apie tai, kas jau įgyvendinta, kas vykdoma, kas planuojama, kam trūksta išteklių, kas atidėta. Šiuos tikslus pristatė AF valdybos, tarybos bei sekretoriato atstovai.

Antrąją dieną dalyviai aptarinėjo, kaip efektyviai išnaudoti likusį laiką, kad strategijos įgyvendinimas pasistūmėtų ir tikslų būtų siekiama kuo veiksmingiau.

Po kiekvieno tikslo pristatymo vyko diskusijos, kurių metu buvo iškelti pastoraciniai, organizaciniai, finansiniai, struktūriniai ir kiti esminiai klausimai.

Esame dėkingi visiems dalyvavusiems, prisidėjusiems, organizavusiems ir atidavusiems bei atiduodantiems savo širdį, kad visa būtų atnaujinta Kristuje!

Už paramą dėkojame Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Jaunimo reikalų agentūrai ir prie SADM, LKRŠ ir Vilniaus savivaldybei.

JRA vinasuojama ateitininkų projektinė veikla SADM logo_herbas_nespalvota ateitis.lt projektai (4) VILNIUS_RED_RGB

 

Susisiek

Ateitininkų federacija
Įmonės kodas: 191956728,
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
https://www.ateitis.lt

Korespondencijos adresas
Aušros Vartų g. 12-115,
LT-01303 Vilnius
AF sekretoriato priėmimo valandos
I,III,V – 14-17 val.
II,IV – 14-18 val.