Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.

MAŽA

2021-12-28 - 2022-01-01

Share on Facebook0Share on Google+0
google_add

Vienas jaunas tėtis dalinosi savo patirtimi: „besimokydamas mokykloje buvau prie šaunesniųjų klasėje. Labai lengvai ką nors apkalbėdavome ar išjuokdavome. O dabar mano dukra jau eina į darželį ir suprantu: juk kiekvienas ten esantis vaikas kažkam yra sūnus ar dukra. Kažkam jis yra išskirtinis ir mylimiausias.“

Šis tėtis pasidalino savo žvilgsniu ir šitaip perdavė savo patirtį. Tie, kurie jį išgirdo, nuo šiol matys pasaulį ne tik savo, bet ir jo akimis.

Labai svarbi kalbėjimo apie patirtį kalba yra MENO kalba. Ar mokame ja kalbėti? Ar skiriame laiko bent jau įsiklausyti, kokią patirtį, kas ir kaip perteikia kurdamas?

Juk jei išmoksime matyti šio pasaulio grožį ne tik savo, bet ir kitų akimis, jo pamatysime daug daugiau. Kviečiame į nuotolinę žiemos akademiją! Susimatykime virtualioje erdvėje!

Šį kartą registruotis kviečiame visus norinčius!

Tie, kurie anksčiau siuntė rašinius, siekdami dalyvauti rudens ar žiemos akademijoje, po nuotolinės akademijos sulauks savo rašinių komentarų bei mažos dovanėlės nuo Akademijų komiteto paštu. Taip pat bus išrinktas geriausio rašinio autorius, kuris laimės kelialapį į artimiausią gyvai vyksiančią akademiją.

REGISTRACIJOS ANKETA

registruotis kviečiame iki gruodžio 27 d.

Turite klausimų? Parašykite: akademijos@ateitis.lt.

-MAS akademijų komitetas

Už paramą dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvių katalikų religinei šalpai