Visa, ką reikia žinoti apie AF Atstovų konferenciją

2017-04-19

Share on Facebook0Share on Google+0
FB koveris_0306

„Aš remiuosi į Dievą, kaip į uolą“
Kazys Bradūnas

Džiugiai pranešame, kad Ateitininkų federacijos Atstovų konferencija vyks 2017 m. balandžio 22-23 dienomis Panevėžyje.

Kviečiame ateitininkus šias dienas paskirti organizacijos reikalams ir dalyvauti renginyje, kuriame svarstysime praėjusių metų veiklą, kelsime idėjas ateičiai, rinksime AF valdybos, MAS ir SAS valdybų narius bei prisiminsime poetą ateitininką Kazį Bradūną, kurio 100-ąsias gimimo metines šiemet minime. Nuoširdžiai prašome dalintis šia žinia vieniems su kitais!

Atstovų konferenciją pradėsime balandžio 22 d. (šeštadienį) 10:00 šv. Mišiomis ir užbaigsime balandžio 23 d. (sekmadienį) MAS ir SAS suvažiavimais.
Renginio vieta: Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija (Vysk. K. Paltaroko g. 18, Panevėžys).

Preliminarią programą rasite šios naujienos apačioje.

Naujiena
AF 2016 m. veiklos ataskaitos (projektai)

Kviečiame susipažinti su 2016 m. AF veiklos ataskaitų projektais, kurie bus svarstomi Atstovų konferencijoje. (Renginyje gali nepakakti laiko susipažinti su dokumentais, tad siūlome tą daryti iš anksto). Dokumentai – naujienos pabaigoje.

 

Keliauk draugiškai!

Į renginį keliaukime draugiškai! Kviečiame kooperuotis ir vykti į/iš renginio drauge. Lentelėje galite pažymėti, kad vyksite automobiliu ir galite priimti keleivių, o neturintys transporto - gali įsirašyti į kieno nors automobilį.

 

Dalyvio auka

Dalyvio aukos dydis: moksleiviams – 7 Eur, studentams ir sendraugiams – 10 Eur. (Aukos dydis neturėtų būti kliūtis dalyvauti suvažiavime.)
Dalyvio auką perveskite į
AF sąskaitą  LT03 7300 0100 8655 9310,
paskirtis: „Dalyvio auka Vardas Pavardė“.

Jei norite ir galite paremti suvažiavimą finansiškai, maloniai lauksime pervedant didesnę auką arba atskiro pavedimo į tą pačią sąskaitą, paskirtis: „Auka AF veiklai“.

Registracija į Atstovų konferenciją vyko iki balandžio 10 d. (registracijos anketa).

BALSUOK!

Primename, kad AF Atstovų konferencijos metu balsuoti galės tie AF nariai, kurie yra susimokėję nario mokestį už 2017 metus. Dar nespėjusius to padaryti kviečiame nedelsti ir susimokėti iki kovo pabaigos. Jei nesate tikri, ar susimokėjote, kreipkitės af@ateitis.lt. Informacija apie nario mokestį.

 

Atstovauk!

Įgaliotiniu (atstovu) gali būti ne jaunesni nei 18 metų amžiaus AF nariai, susimokėję nario mokestį už 2017 metus. Įgaliotinis (atstovas) gali atstovauti iki dvidešimties AF narių, turinčių 14 metų ir susimokėjusių AF nario mokestį už 2017 m. Įgaliotinis (atstovas) į Atstovų konferenciją turi atsivežti raštiškus AF narių įgaliojimus (priedas naujienos pabaigoje).

 

IŠRINK!

Pagal AF įstatų 30 straipsnį, Atstovų konferencijos metu yra renkami AF valdybos, AF tarybos ar AF kontrolės komisijos nariai, jeigu atsistatydino ar kitaip nustojo eiti pareigas AF suvažiavimo metu išrinkti AF valdybos, AF tarybos ar AF kontrolės komisijos nariai.

Šios konferencijos metu rinksime tris naujus AF valdybos narius. Kviečiame siūlyti(s) kandidatus (reikalavimai kandidatams – AF įstatų 36 straipsnyje).

 

DUOK ĮŽODĮ!

Kviečiame visus AF kandidatus neatidėlioti ir duoti įžodį Atstovų konferencijos metu – įsipareigoti dirbti ir aukotis Dievui ir Tėvynei bei uoliai eiti ateitininko pareigas. O už tai bus atlyginta nauja ateitininkijos šeima ir Kristaus pagalba! Taip pat įžodis ir sumokėtas nario mokestis už 2017 metus suteiks teisę balsuoti vyksiančiuose rinkimuose.
Įžodis bus duodamas balandžio 22 d. 10 val. šv. Mišių metu. (Įžodininkams privaloma repeticija nuo 9.30 val.)
Norintiems duoti įžodį reikia: 1) informuoti savo sąjungos valdybą, 2) išlaikyti įžodžio egzaminą, 3) pasirūpinti, kad egzamino protokolas būtų nusiųstas sekretoriatui af@ateitis.lt iki balandžio 14 d. Kaip vyksta įžodis, kaip apsirengti jo metu ir kita svarbi informacija čia.

 

 

KLAUSK!

Norėtumėte, kad konferencijos metu būtų aptariamas vienas ar kitas Jums rūpimas klausimas? Kviečiame iš anksto apie tai pranešti. Tuomet galėsime jį įtraukti į darbotvarkę. Suformuluotus klausimus prašome siųsti elektroniniu paštu af@ateitis.lt. Tai padės sklandžiai vykti konferencijos programai, spėti aptarti visa, kas svarbu Jums ir liks laiko bendrauti vieni su kitais bei švęsti!

 

ESATE NE IŠ PANEVĖŽIO?

Jei Panevėžys – ne Jūsų namai, tikimės, kad jausitės čia kaip namuose konferencijos metu. Visiems, kuriems bus reikalinga nakvynė, būtinai surasime Jums vietą miegui ir skanius pusryčius. Tačiau kviečiame visus atvažiuojančius pasinaudoti proga susitikti su seniai matytais giminaičiais ar draugais ir suvažiavimo metu apsistoti pas juos.

Jei nebuvote informuoti apie nakvynę šeimose, tuomet:

Nakvynė (MAS ir SAS) – Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje (Aukštaičių g. 1).
Turėti su savimi: miegmaišį, kilimėlį (jei reikia), higienos priemones ir kt.

Nakvynė (ASS) – Panevėžio kolegijos bendrabutyje (Klaipėdos g. 31). Nakvynės kaina 7,50 eur. (patalynė ir rankšluosčiai bus)

 

ESATE Panevėžiškis?

Džiaugsimės kiekvienu panevėžiškiu, kuris atvers savo namų duris svečiams ateitininkams iš kitų Lietuvos miestų. Pamąstykite apie galimybę padaryti gailestingumo darbą kūnui bei labiau pažinti ateitininkus.
Jei nuspręstumėte renginio metu suteikti nakvynę ir pusryčius vienam ar keliems žmonėms, tuomet registracijos metu pažymėkite tai registracijos anketoje. O jei jau turite draugų, kuriuos norite priimti pas save ir susitariate su jais tiesiogiai, anketoje to nebereikia žymėti nei jums, nei jūsų draugams-svečiams.  Bet jei, vis dėlto,  konferencijoje nedalyvausite, o ateitininkus pernakvoti norėtų priimti jūsų kaimynas ar draugas – prašome pranešti tiesiai nakvynės koordinatorei Irenai Bikulčienei (i.bikulciene@gmail.com).

 

FB koveris_0306

 

 

 

 

Renginį remia: Ateitininkų fondas. Dėkojame!

 

AF valdybos informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728