Visa, ką reikia žinoti apie AF Atstovų konferenciją

2019-04-01

Share on Facebook0Share on Google+0
kvadratas_AF ATSTOVŲ KONFERENCIJA

„Ateikite kurti“
kun. dr. Arvydas Žygas

Džiugiai pranešame, kad Ateitininkų federacijos atstovų konferencija vyks 2019 m. balandžio 6-7 dienomis Kaišiadoryse.

Kviečiame ateitininkus šias dienas paskirti organizacijos reikalams ir dalyvauti renginyje, kuriame svarstysime praėjusių metų veiklą, kelsime idėjas ateičiai, rinksime MAS ir SAS valdybų narius.

AF atstovų konferencijoje pradėsime minėti svarbų jubiliejų – atkurtai Ateitininkų federacijai Lietuvoje jau 30 metų!

Nuoširdžiai prašome dalintis šia žinia vieniems su kitais!

Atstovų konferenciją pradėsime balandžio 6 d. (šeštadienį) MAS ir SAS suvažiavimais ir valdybų rinkimais.

Pagrindinė atstovų konferencijos diena – balandžio 7 d. (sekmadienis) pradžia 10 val. šv. Mišiomis Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje (T. Brazio g. 6.)

Konferencijos PROGRAMA.

2018 M. VEIKLOS IR FINANSINĖS ATASKAITOS PROJEKTAS.

Renginio vieta: Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (Gedimino g. 65, Kaišiadorys)

 

DALYVIO AUKA

Dalyvio aukos dydis: moksleiviams, kurie nedalyvaus „Idėjų festivalyje“  – 7 Eur, studentams ir sendraugiams – 10 Eur. (Aukos dydis neturėtų būti kliūtis dalyvauti suvažiavime.)
Dalyvio auką perveskite į
AF sąskaitą  LT03 7300 0100 8655 9310,
paskirtis: „Dalyvio auka Vardas Pavardė“.

Jei norite ir galite paremti Atstovų konferenciją finansiškai, maloniai lauksime pervedant didesnę auką arba atskiro pavedimo į tą pačią sąskaitą, paskirtis: „Auka AF veiklai“.

Registracija į Atstovų konferenciją vyks iki balandžio 1 d.

BALSUOK!

Primename, kad AF Atstovų konferencijos metu balsuoti galės tie AF nariai, kurie yra susimokėję nario mokestį už 2019 metus. Dar nespėjusius to padaryti kviečiame nedelsti ir susimokėti iki kovo pabaigos. Jei nesate tikri, ar susimokėjote, kreipkitės af@ateitis.lt. Informacija apie nario mokestį.

ATSTOVAUK!

Įgaliotiniu (atstovu) gali būti ne jaunesni nei 18 metų amžiaus AF nariai, susimokėję nario mokestį už 2019 metus. Įgaliotinis (atstovas) gali atstovauti iki dvidešimties AF narių, turinčių 14 metų ir susimokėjusių AF nario mokestį už 2019 m. Įgaliotinis (atstovas) į Atstovų konferenciją turi atsivežti raštiškus AF narių įgaliojimus. Įgaliojimo forma.

DUOK ĮŽODĮ!

Kviečiame visus AF kandidatus neatidėlioti ir duoti įžodį Atstovų konferencijos metu – įsipareigoti dirbti ir aukotis Dievui ir Tėvynei bei uoliai eiti ateitininko pareigas. O už tai bus atlyginta nauja ateitininkijos šeima ir Kristaus pagalba! Taip pat įžodis ir sumokėtas nario mokestis už 2019 metus suteiks teisę balsuoti vyksiančiuose rinkimuose.
Norintiems duoti įžodį reikia: 1) informuoti savo sąjungos valdybą, 2) išlaikyti įžodžio egzaminą, 3) pasirūpinti, kad egzamino protokolas būtų nusiųstas sekretoriatui af@ateitis.lt iki balandžio 1 d. Kaip vyksta įžodis, kaip apsirengti jo metu ir kita svarbi informacija čia.

KLAUSK!

Norėtumėte, kad konferencijos metu būtų aptariamas vienas ar kitas Jums rūpimas klausimas? Kviečiame iš anksto apie tai pranešti. Tuomet galėsime jį įtraukti į darbotvarkę. Suformuluotus klausimus prašome siųsti elektroniniu paštu af@ateitis.lt. Tai padės sklandžiai vykti konferencijos programai, spėti aptarti visa, kas svarbu Jums ir liks laiko bendrauti vieni su kitais bei švęsti!

 

AF valdybos informacija

Už paramą dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie SADM

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728