Sveikiname naująją Vilniaus krašto Valdybą!

2018-11-20

Share on Facebook0Share on Google+0
VKAV valdyba 2018-2019

Išrinkta nauja Vilniaus krašto ateitininkų Valdyba!

Lapkričio 18 d. įvyko Vilniaus krašto ateitininkų vietovės konferencija (su protokolu galite susipažinti čia). Buvo pristatoma 2017-2018 m. valdybos veikla, bei renkama nauja Valdyba.

Ataskaita buvo patvirtinta vienbalsiai, su ja susipažinti galite čia. Taip pat konferencijoje dalyvių iniciatyva buvo iškeltas klausimas dėl nepakankamo sendraugių įtraukimo į Vilniaus krašte organizuojamas ateitininkų veiklas. Įvardintos problemos ir pasiūlyti galimi didesnio įtraukimo būdai: kviečiant dalyvauti organizuojamuose savaitgaliuose, prisidėti rengiant jų programą, labiau išnaudojant turimus komunikacijos kanalus, kad informacija pasiektų visus suinteresuotus ateitininkus.

Kadenciją baigė 2017 m. lapkričio 19 d. išrinkta Valdyba: Akvilė Petrauskienė (pirmininkė, finansai), Viktorija Drazdauskaitė (viešieji ryšiai ir kuopų veikla), Simonas Bendinskas (sekretorius). Buvo įvardinta valdybos sudėties problema. Mažesnis narių skaičius trukdė valdybos produktyvumui, todėl konferencijos dalyviai priėmė sprendimą rinkti valdybą, sudarytą iš 5 narių. Buvo iškeltos 4 kandidatūros, visi iškelti kandidatai - išrinkti. Nuspręsta tvirtinti nepilnos sudėties valdybą, likę valdybos nariai bus renkami sušaukus neeilinę konferenciją, kuri numatoma pavasarį.

Džiaugiamės naujais Valdybos nariais - Aisčiu Stalaučinsku (SAS) bei Vytautu Kukulskiu (SAS kandidatas), po dvejų metų pertraukos į valdybą grįžusia Rūta Visockyte (SAS) ir kadenciją tęsiančia Akvile Petrauskiene (SAS kandidatė). Sėkmės naujajai Valdybai Visa atnaujinant Kristuje!

Jei turite klausimų ar pasiūlymų Vilniaus krašto ateitinikų vietovės Valdybai, galite kreiptis Facebook puslapyje, ar rašyti el. paštu akvile.petrauskienee@gmail.com

Vilniaus krašto ateitininkų Valdybos informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728