Sveikiname Mokslo ir žinių dienos proga!

2017-09-01

Share on Facebook0Share on Google+0
pencil-690050_960_720

Garbė Kristui!

visus jaunučius, moksleivius, studentus ir sendraugius mokytojus bei dėstytojus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje sveikiname Rugsėjo 1-osios – Mokslo ir žinių dienos proga!

Ateitininkija daugiau kaip prieš šimtą metų užgimė kaip moksleivių ir studentų organizacija, todėl semkimės žinių troškimo iš Prano Dovydaičio „Trijų pamatinių klausimų“ – vis naujai juos perskaitydami ir permąstydami! Su Pranu Dovydaičiu galime drąsiai sakyti, kad mokslas ir tikėjimas neprieštarauja, o papildo vienas kitą. Dar daugiau, mokslas be tikėjimo drąsos – kaip medis be syvų, kurie jam suteikia ir palaiko gyvybę.

Šiais mokslo metais švęsime Valstybės atkūrimo šimtmetį, todėl prisidėkime prie šio gražaus jubiliejaus savo mokyklose ir kuopose, gilindamiesi į mūsų organizacijos istoriją bei jos indėlį į Lietuvos valstybingumo atkūrimo kovas ir darbus. Padėkime savo mokykloms tinkamai švęsti šį jubiliejų. Didžiuokimės, kad esame tokios senos ir garbingos organizacijos nariai ir savo darbais bei kūryba prisidėkime prie Lietuvos Respublikos antrojo šimtmečio įtvirtinimo.

Pagarbiai
AF pirmininkas
Vaidotas A. Vaičaitis

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728