Savaitgalį Biržuose – moksleivių diskusijos apie šeimą

2017-10-25

Share on Facebook0Share on Google+0
Mažoji akademija_2017 pavasaris

Spalio 27-29 d. Biržuose vyks Mažoji moksleivių ateitininkų akademija tema „Santuoka – žemei sutvirtinti, dangui pasiekti“. Šio renginio metu 7-12 kl. moksleiviai gilinsis į santuokos ir šeimos prasmės klausimus, kurie šiandien vis dažniau atsiranda visuomenės diskusijų centre.

Renginyje šeimos tema bus nagrinėjama tiek iš teologinės pusės, tiek per asmeninius liudijimus. Paskaitą skaitys Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, liudijimais ir įžvalgomis dalinsis ateitininkų šeimos: Laura ir Artūras Stambrauskai iš Biržų bei Vytis ir Dorotėja Turoniai iš Vilniaus. Mažojoje akademijoje dalyvių taip pat laukia ir kūrybiškos vakaro programos, pažintis su Biržų kraštu.

„Mažųjų akademijų tikslas – pakviesti jaunimą iš visos Lietuvos susipažinti su ateitininkais, su jų veiklos metodais ir renginiais. Taip pat Mažosios akademijos padeda moksleiviams pasirengti dalyvauti „didžiosiose“ Moksleivių pavasario, vasaros ir žiemos akademijose, kuriose įsitraukiama į rimtas akademines diskusijas, o ir pats renginys trunka ilgiau – penkias dienas“ – Mažosios akademiją idėją pristato renginio vadovė Goda Kotryna Užpelkytė.

Mažosios akademijos jau vyko Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose. Šį kartą ateitininkai atvyksta į Biržus, kuriuose pasijuto itin laukiami bei svetingai sutinkami. Renginyje dalyvaus beveik 50 moksleivių iš Biržų, Pandėlio, Panevėžio, Kauno, Vilniaus ir kt., kuriuos renginio metu lydės ir ugdys savanoriai studentai ateitininkai.

Moksleivių ateitininkų informacija

Už paramą renginiui dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie SADM, Lietuvių katalikų religinei šalpai ir Biržų bendruomenei.

LKRS logo

JRD logo

Socialines apsaugos ir darbo ministerija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728