Mažoji Akademija moksleiviams Biržuose

2017-10-09

Share on Facebook0Share on Google+0
žiedai. santuoka, šeima

Spalio 27-29 d. Biržuose vyks Mažoji moksleivių ateitininkų akademija tema „Santuoka – žemei sutvirtinti, dangui pasiekti“. Šio renginio metu kviesime 7-12 kl. moksleivius pamąstyti apie skaistumo, santuokos ir šeimos prasmę. Šiandien vis rečiau girdime, kad santuoka, šeima yra neįkainojamos vertybės, valstybės pamatas.

Renginyje šeimos tema bus nagrinėjama tiek iš teologinės pusės, tiek per asmeninius liudijimus. Paskaitą skaitys Biržų parapijos klebonas kun. Algis Neverauskas, įžvalgomis dalinsis ateitininkų šeimos: Laura ir Artūras Stambrauskai, Vytis ir Dorotėja Turoniai.

Mažojoje akademijoje dalyvių taip pat laukia ir smagios vakaro programos (talentų ir šokių vakarai), pažintis su Biržų kraštu.

Mažųjų akademijų tikslas – pakviesti jaunimą iš visos Lietuvos susipažinti su ateitininkais, su jų veiklos metodais ir renginiais. Taip pat Mažosios akademijos padeda moksleiviams pasirengti dalyvauti „didžiosiose“ Moksleivių ateitininkų pavasario, vasaros ir žiemos akademijose, kurios trunka penkias dienas.

Mažosios akademijos jau vyko Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose. Šį kartą atsykstame į Biržus, kuriuose mus itin maloniai ir geranoriškai priima. Į renginį  kviečiami ne vien biržiečiai, bet ir visi Panevėžio krašto (ir visos Lietuvos) moksleiviai.

REGISTRACIJOS ANKETA (atvira iki spalio 20 d. arba, kol yra laisvų vietų:))

Už paramą dėkojame Jaunimo reikalų departamentui prie SADM ir Lietuvių katalikų religinei šalpai.

Moksleivių ateitininkų informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728