Kviečiame tapti MAS akademijų komiteto nariu!

2018-11-05

Share on Facebook0Share on Google+0
vadovai1

Moksleivių ateitininkų sąjungos akademijos – jau daugiau nei 20 metų vykstantys renginiai, skirti jauniesiems Lietuvos inteligentams. Šios akademijos yra viena svarbiausių organizacijos grandžių, nes čia moksleiviai yra skatinami sekti įvairias Lietuvos ir pasaulio problemas, gilintis į Katalikų Bažnyčios mokymą, mokytis diskutuoti ir turėti poziciją įvairiais klausimais. Taip pat, moksleiviai čia susibičiuliauja ir patiria ateitininkišką bendrystę, kuri padeda kurtis naujoms idėjoms.

Prisidėti prie akademijų organizavimo – didelis džiaugsmas! Todėl kviečiame studentus bei sendraugius REGISTRUOTIS  ir tapti akademijų komiteto nariais. Šis komitetas renkamas dvejiems metams. Per vienerius metus įvyksta trys akademijos. Taigi, per vieną kadenciją – šešios.  Akademijų komiteto nariai prisideda tiek prie renginio idėjos, pavadinimo, paskaitų bei rašinių temų, tiek prie praktinio akademijos įgyvendinimo.

Jeigu kils klausimų, į juos atsakys dabartinis akademijų komitetas. Jo pirmininkas – Juozas Šutas (el. paštas: juozapotas@gmail.com)

MAS akademijų komiteto informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728