Kas mėnesį – kuopų naujienos

2017-03-15

Share on Facebook0Share on Google+0
Pavasaris ziedai

Kasmet ateitininkai surengia keliasdešimt didesnių renginių, o jeigu skaičiuotume kiekvienos kuopos akcijas, šventes, žygius ir t.t. – pasiektume šimtus. Ne visur spėjame sudalyvauti, pamatyti, sužinoti. Tad nuo šiol kiekvieną mėnesį www.ateitis.lt puslapyje norime skelbti kuopų naujienas, veiklų įspūdžius ir kvietimus į renginius. Todėl iki kiekvieno mėnesio pabaigos lauksime Jūsų naujienų el. paštu af@ateitis.lt. Už šios iniciatyvos palaikymą ir įgyvendinimą iš anksto dėkojame savanorei Liudvikai Streikutei.

AF sekretoriatas

Kazimierinės Ukrinuose

Ukrinų kuopaTelšių krašto ateitininkai kovo 4 dieną šventė Kazimierines  Ukrinuose. Renginio metu  buvo galima susipažinti su būsimuoju palaimintuoju Teofiliu Matulioniu taip pat išgirsti apie karalaičio šv. Kazimiero šventumo siekį. Susitikime vyko linksmas protmūšis ir kuopų prisistatymai. Šv. Mišias papuošė Jaunojo ateitininko įžodžio šventė. Sveikiname naujus Ukrinų ateitininkus: Gabrielę, Emą,  Deimantę, Justą, Rugilę bei Igną iš Telšių.

Ukrinų kuopos globėja, Jurgita Paulauskaitė

Skuodo ateitininkų popietė „Ateitis kartu“

Vasario 21 d. Skuodo P.  Žadeikio gimnazijoje susibūrę Skuodo rajono ateitininkai konferencijoje „Ateitis kartu“ (pagal kuopos idėjos projektą) kalbėjo apie gyvybės svarbą, gyvenimo prasmę bei dirbo grupėse. Konferencijos organizatorė – P. Žadeikio gimnazijos šv. Juozapo ateitininkų kuopa, vadovaujama tikybos mokytojos Simonos Jurčės. Konferencijos tikslas buvo giliau pažinti ateitininkus, ugdyti dvasinį pasaulį, auginti save kaip asmenybę ir mokytis būti naudingu visuomenėje. Pranešėjai konferencijoje kalbėjo apie gyvybės svarbą ir veiklumą, kurio reikia imtis, kad įgyvendintume savo tikslus.

Už paramą dėkojame LKRŠ
Parengta pagal Skuodo rajono laikraščio „Mūsų žodis“ informaciją

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728