Į Panevėžį susirinkę ateitininkai įteiks dovaną miestui

2017-04-20

Share on Facebook0Share on Google+0
easter-2176133_960_720

Balandžio 22-23 d. į konferenciją Panevėžyje renkasi ateitininkai iš visos Lietuvos. Apie šimtą moksleivių, studentų ir sendraugių ateitininkų vertins praėjusių metų veiklą, minės poeto ateitininko Kazio Bradūno 100-metį, svarstys kitus svarbius organizacijos klausimus bei įteiks dovaną miestui – sodins medelius.

„Panevėžio kraštas visuomet buvo viena stipriausių ateitininkų veiklos vietovių, organizacijos veiklą nuo jos įsikūrimo globojo ir puoselėjo vysk. Kazimieras Paltarokas, kun. Alfonsas Lipniūnas, Panevėžyje užaugo ir ne vienas šiandienos organizacijos lyderis.“ – kodėl pagrindiniam organizacijos metų renginiui pasirinktas Panevėžys, komentuoja Ateitininkų federacijos generalinis sekretorius Vidas Čaikauskas.

Ateitininkų ryšį su Panevėžiu stiprina miesto pakraštyje jau 25 metus gyvuojanti bei kiekvieną vasarą šimtus vaikų ir jaunuolių sutraukianti Berčiūnų ateitininkų stovykla. „Norėdami pažymėti šią sukaktį ir ketvirtį amžiaus besitęsiančią draugystę su miesto bendruomene, nusprendėme įteikti Panevėžiui dovaną – pagyvinti J. Tilvyčio ir Nemuno gatvių sankryžoje esančią žaliąją zoną, pasodindami joje medelių. Simboliška, kad kun. Jurgis Tilvytis yra Ateitininkų himno žodžių autorius.“ – dovanos miestui idėją pristato Berčiūnų ateitininkų stovyklos direktorius Artūras Stambrauskas.

Miesto bendruomenė taip pat kviečiama prisijungti prie šios Panevėžio atsinaujinimo akcijos ir kartu su ateitininkai  sodinti medelius. Medelių sodinimas greta J. Tilvyčio ir Nemuno gatvių sankryžos vyks šeštadienį (balandžio 22 d.), 15:30 val.

Ateitininkų federacijos Atstovų konferencija – pagrindinis 2017 m. organizacijos renginys, kuriame bus pristatoma ir svarstoma ateitininkų veikla Lietuvoje ir užsienyje, renkami nauji valdybų nariai, ruošiamasi kitąmet švęsti Valstybės atkūrimo šimtmetį, prisimenamas poetas ateitininkas Kazys Bradūnas, kurio šimtąsias gimimo metines minime šiemet. Renginyje numatyti pranešimai, diskusijos, darbo grupės, ekskursija po Panevėžį, jaunimo grupės „Jauti“ koncertas.

Ateitininkų federacijos Atstovų konferencija vyks Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje, Vysk. K. Paltaroko g. 18. 

Visa informacija apie renginį

Už paramą dėkojame Ateitininkų fondui

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728