Ateitininkų sendraugių ir jų bičiulių apklausa

2018-05-25

Share on Facebook0Share on Google+0
stalas, pieštukai, dokumentai

Garbė Kristui, mieli ateitininkai ir ateitininkų bičiuliai,

Ateitininkų sendraugių sąjungos valdyba 2016 metų pabaigoje pakvietė ateitininkus sendraugius ir jų bičiulius užpildyti anketą bei atsakyti į kai kuriuos klausimus. Ši apklausa padėjo mums geriau Jus pažinti, sužinoti kas Jums yra svarbu, kokia savo įgyta gyvenimiška ar darbine patirtimi galėtumėte kompetentingai prisidėti prie ateitininkų veiklos.

Sulaukėme 76 atsakymų, dėkojame visiems atsakiusiems! Į kai kuriuos iš atsakiusiųjų kreipėmės vienu ar kitu klausimu, atsižvelgdami į pateiktus atsakymus. Jūsų indėlis buvo vertingas ne tik ASS valdybos veikloje, bet taip pat leido padėti kitoms sąjungoms.

Kviečiame tęsti šią iniciatyvą ir raginame nuoširdžiai dalintis savo talentais ir patirtimi. Kviečiame užpildyti anketą Sendraugių ateitininkų apklausa, ypač tuos, kurie:
- dar nepildėte anketos;
- anketą pildėte, bet galbūt įgijote naujų kompetencijų ar esate įkvėpti naujų sumanymų, kuriais norėtumėte pasidalinti, ar dėl kitų priežasčių norėtumėte papildyti savo atsakymus;
- pasikeitė jūsų kontaktiniai duomenys (tel. nr., el.p.), persikraustėte į kitą miestą, pasikeitė pavardė ar pan.

Anketa skirta Ateitininkų sendraugių sąjungos nariams, kandidatams bei ateitininkų bičiuliams. Anketos duomenys nebus viešai prieinami. Atsakymams į klausimus prireiks tik 10 min., bet jos gali tapti reikšmingomis minutėmis ateitininkiškoje veikloje.

Nuoširdžiai dėkojame už būsimus Jūsų atsakymus! Jei turėsite klausimų, pasiūlymų, prašymų, rašykite mums sendraugiai@ateitis.lt
Ateitininkų sendraugių sąjungos valdybos informacija

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728