Ateitininkų sekmadienio mintys. Justina Karlonaitė

2017-08-20

Share on Facebook0Share on Google+0
Justina Karlonaitė

Šiandien rubrikoje dalinamės VI kurso medicinos studentės Justinos Karlonaitės mintimis apie tikėjimą ir ateitininkiją. Gero skaitymo!

Kaip ir kada atradai Ateitininkų federaciją? Kokia tavo tapimo ateitininku/e istorija?

Kaip ir daugelis iš mūsų, į ateitininkų pasaulį įžengiame per moksleivių ateitininkų akademijos duris. Iki tol nieko nežinojau apie ateitininkus, bet žiemos akademijos Šiauliuose metu sutikti žmonės mane pakerėjo savo šviesumu, nuoširdumu, noru tobulėti pačiam kaip asmeniui bei daryti gražesnį pasaulį. Tai buvo tai, ko man visąlaik reikėjo, visi principai ateitininkų atspindėjo mano gyvenimo kryptis, tik iki tol nežinojau, kad yra organizacija, kuri eina ir gyvena tomis pačiomis kryptimis.

Kaip manai, ar lengva šiuolaikiniam jaunam žmogui atrasti ir išlaikyti tikėjimą? Kas jam gali padėti?

Šiandien tikintis žmogus turi būti drąsus kaip karžygys eidamas į mūšį. Aplinka nenoriai priima tikinčiuosius, visuomenėje kalbama apie pagarbą kitam, bet ta pagarba dažnai baigiasi, kai prasideda kalba apie tikėjimą. Tačiau būtent buvimas ateitininkų tarpe suteikia tos jėgos ir drąsos drąsiai eiti tikėjimo keliu. Tikėti ne tik širdyje, bet garsiai sakyti pasauliui, kad aš Tikiu.

Kuri ateitininkų asmenybė tave labiausiai įkvepia ir kodėl?

Mane labai įkvepia studentų ateitininkų sąjungos pirmininkė Julija Ladigaitė. Ji tikras pavyzdys, kaip teisingai mylėti ir pasitikėti Dievu. Ji taip pat puikus pavyzydys ateitininkams, nes Julija myli šią organizaciją ir daro viską, ką tik gali dėl organizacijos, Tėvynės, kitų žmonių. O ką apsiima padaryti, padaro maksimaliai puikiai, nes ji dirba su meile ir malda. Ji tikras šviesulys ir šypsena kasdieniniame gyvenime.

Kokį vaidmenį ateitininkai užima kurdami šių dienų Lietuvą?

Ateitininkai saugo Lietuvą kaip tik gali, kad ji būtų graži ir saugi vieta gyventi ir auginti vaikus.

Ką studentas gali rasti Ateitininkų federacijoje? Kodėl kitiems rekomenduotum (o galbūt nerekomenduotum) tapti ateitininkais?

Ateitininkų federacija yra vieta, kur galime nuolat tobulėti kaip asmenys, stengtis dėl gėrio ir grožio. Tai vieta, kur yra daug Meilės.

Rubriką rengia Vilniaus krašto ateitininkai

Susisiek

Ateitininkų federacija
Laisvės al. 13,
LT-44238 Kaunas

af@ateitis.lt
Tel.: +370 699 28 557
http://www.ateitis.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 191956728