Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.

Ateitininkai kviečia: filosofiniai skaitymai su Daliumi Jonkumi

spalio 13 d. 18:00 - 19:30

Share on Facebook0Share on Google+0
google_add

K V I E Č I A M E Į
2020-ųjų Ateitininkų metų proga organizuojamus iškilių lietuvių mąstytojų tekstų skaitymus, vyksiančius Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Valstybingumo erdvėje.
Antrojo susitikimo tekstas — ištraukos iš Antano Maceinos tekstų „Kultūra“, „Kultūros filosofija“, „Kultūros tragizmas“.

„Religija <...> visu plotu yra statoma ant kultūros. Religija be kultūrinio savo pagrindo – be mokslo, be filosofijos, be meno, be visuomeninių formų iš viso yra neįmanoma. Jos egzistencija suponuoja kultūros egzistenciją. Žmogus gali būti religingas tik tada, kai jis yra kultūringas.“ (Antanas Maceina)

P A S I R U O Š T I
diskusijai pasiruošti galite puslapio sas.ateitis.lt/ateitininkai-kviecia pagalba. Jame publikuojamas aptariamas tekstas, komentarai ir kita aktuali informacija.

P R A N E Š Ė J A S
Profesorius Dalius Jonkus, filosofas, fenomenologas ir lietuvių mąstytojų tyrėjas.
Diskusijos moderatorius - Laurynas Peluritis.

R E N G I N Į
O R G A N I Z U O J A
Ateitininkų federacija, bendradarbiaudama su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Adolfo Damušio demokratijos studijų centru.
P R I M E N A M E, kad
renginio metu privalomos dėvėti nosį ir burną dengiančios kaukės, lankytojai, jaučiantys viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius, fiziškai dalyvauti renginyje negali.

Už P A R A M Ą renginiui dėkojame
Remigijui Žiogui ir
dr. Vaidotui Vaičaičiui

Maloniai kviečiame!

Naujienas stebėkite Facebook renginio įvykyje.